אודות - יד חרוצים

אולם אירועים בתל אביב

אירועים בתל אביב זה - יד חרוצים 11

מי שעובר ביד חרוצים, הרחוב התל אביבי המשובץ בתי קפה ומסעדות, לא מנחש מה מסתתר מאחורי דלתות המתחם התמים למראה של "יד חרוצים 11". מבט אחד פנימה והנשימה נעתקת: בחלל אינסופי של 1,350 מ"ר פועל מתחם אירועים ענקי בעיצוב מעורר התפעלות. לוק אורבני מהודר מקבל טוויסט של רטרו, כאשר תקרות גבוהות, ריהוט אלטרנטיבי ומערכות תאורה, סאונד וויז'ואל משוכללות, יוצרים יחד את האירועים המושלמים בלב תל אביב.

חייגו עכשיו : 03-7378338

ההיכל המרשים משמש לאירוח של עד 500 משתתפים בחגיגות פרטיות, והוא מושלם גם לעריכת כנסים עסקיים ואירועי חברה חווייתיים באווירה ייחודית, עם תפריט עשיר ומגוון ממנו ניתן לבחור את מנות הגורמה הייחודיות שיספקו לכל אורח חוויה קולינרית בלתי נשכחת. לא בכדי יד חרוצים 11 הפך להיות מתחם האירועים החם של תל אביב.

אודות יד חרוצים

במבנה תעשייתי רחב מימדים עם תקרות גבוהות, בלב השוקק של תל אביב, הקמנו את יד חרוצים 11, אולם אירועים עצמתי, אשר מדלג בין חדש לישן, בין הרוח התל אביבית הישנה והטובה, לקצב המסחרר והדינאמי של כאן ועכשיו. יד חרוצים 11 ממוקם במרכז העניינים, קרוב למחלף איילון, עם חניה לאורחים. קל להגיע, קל להתמקם, פשוט להיכנס לאווירה.

האנשים שלנו

האנשים שלנו יודעים מה להציע לכם. אירועי קונספט יצירתיים, הלבשת החלל בעיצוב שמדבר נכון לאירוע, לכם, ולאורחים. תנו לנו את מרחב היצירה ונשמח לקחת אתכם למסע. השף הצרפתי מיכאל מרטין מופקד כאן על החוויה האמיתית. סט הכלים של שף מרטין מגוון ומרתק, היד הבטוחה והמנוסה מנפקת מנות מרגשות בהשראת מטבחי העולם, בטכניקות בישול חכמות, ועם כבוד גדול לחומרי הגלם האיכותיים הגדלים כאן.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהחוויה המיוחדת של יד חרוצים 11, בואו לעשות אירוע עם אמירה, בסטנדרט הגבוה ביותר.

Gallery
גלריה