דף הבית » בלוג » אולם אירועים בתל אביב לברית

אולם אירועים בתל אביב לברית

  • by

מחפשים אולם אירועים בתל אביב לברית? כיצד היית רוצה שייראה הברית? מה צריך לארגן לברית מילה? המרכיב העיקרי באירוע הברית, הוא כמובן הטקס ההלכתי בו המוהל מל את התינוק. אבל, אפשר תבחרו באולם אירועים מעוצב, תגישו ארוחת קייטרינג שף מעוצבת, תדאגו לבר פתיחה מעוצב, ולבר קינוחים מפנק. באמצעות המרכיבים הללו, הברית שלכם תיהפך לאירוע בלתי נשכח.

אולם אירועים בתל אביב לברית

מה כולל טקס הברית?

המרכיב הכי חשוב בארגון הברית, הוא מציאת המוהל. צריך גם להשיג כיסא מיוחד לברית שנקרא "כיסא של אליהו". על כיסא מיוחד זה, מניחים את התינוק בעת ביצוע פעולת ברית המילה. בתחילת טקס הברית, מעבירים את התינוק בכמה שלבים אל המוהל בין בני המשפחה והידידים. במהלך טקס הברית, מלים את התינוק, ואמרים ברכות, ונותנים שם לתינוק.

סעודת הברית: חלק מהמצווה של ברית המילה, היא הסעודה לאחר ביצוע טקס ברית המילה. אפשר להסתפק בסעודה פשוטה של לחם וסלטים. לעומת זאת, משפחות רבות רוצות להפוך את סעודת הברית לאירוע בלתי נשכח, ומזמינות קייטרינג שף איכותי.

אפשר להפוך את ברית המילה לאירוע יוקרה!

אפשר להפוך את ברית המילה לאירוע יוקרה בלתי נשכח. לכן, עליכם לאתר אולם אירועים לברית בתל אביב, אשר יארגן ויעצב את סעודת הברית כמו שצריך. למעשה, כדאי לכלול בארגון ובעיצוב של ברית המילה, את המרכיבים שהופכים אירוע לבלתי נשכח.

בר פתיחה מושקע – את ההתכנסות לברית, כדאי לעשות באולם. גם אם בפועל, טקס הברית מתקיים בבית כנסת קרוב. הרושם שנותן לאורחים בר פתיחה איכותי ומעוצב, הינו בלתי נשכח. חשוב שהאוכל בבר הפתיחה יהיה מגוון.

קייטרינג שף איכותי ומשובח – אין ספק שלקייטרינג, ולעיצוב המנות יש השפעה על הרושם שיישאר לאורחים. לכן, אפשר להשקיע בקייטרינג שף איכותי. מומלץ לסכם עם בעל הקייטרינג על העיצוב האישי של המנות.

בר קינוחים מפנק לילדים בברית המילה – אחד מהאלמנטים שהופכים אירוע פשוט לאירוע מעוצב, הוא בר הקינוחים. בברית מילה, בר הקינוחים צריך להתמקד בקינוחים שילדים אוהבים. ולכן, מומלץ לשים כוסיות מעוצבות עם סוכריות, שוקולדים מסוגים שונים, שרשראות סוכריות ועוד.

יכול לעניין אותך גם:

גם בברית מילה הילדים יכולים לרקוד!

מי אמר שבברית מילה לא יכולים לרקוד? אפשר בהחלט לרקוד גם במהלך סעודת הברית. אבל – עם הבדל אחד חשוב: השירים המושמעים לקהל הרוקדים, יהיו שירים שילדים אוהבים. כמובן, גם ההורים יכולים להצטרף לרחבת הריקודים ביחד עם ילדיהם. כדאי להשקיע בהפקה של הריקודים בברית המילה. כדאי לשים אורות מתחלפים בזמן הריקודים, ולתת לילדים אביזרי ריקוד.

מחפשים אולם אירועים בתל אביב לברית?

מתלבטים על סוג אולם אירועים בתל אביב לברית? אולם "יד חרוצים 11" בתל אביב, יהפוך לכם את הברית לחוויה בלתי נשכחת. האולם מעוצב ברמה גבוהה. תפריט הקייטרינג של האולם, איכותי ומשובח. האורחים בברית יקבלו בר פתיחה איכותי, ובר קינוחים טעים ומפנק.

והעיקר – הנהלת האולם מפעילה צוות הפקה מקצועי, אשר ידאג לך לכל ענייני הברית. צוות ההפקה, יסייע לך באיתור מוהל, ו"כיסא של אליהו", וכל הציוד הנדרש לטקס הברית. צוות ההפקה ילמד אתכם את נהלי טקס הברית, ואת התפקידים בברית המילה. אתם תוכלו להתפנות לסייע ליולדת ולתינוק הרך.

רוצים שנארגן עבורכם את ברית המילה במחיר מיוחד? צרו עמנו קשר עוד היום