דף הבית » בלוג » אולם בריתות במרכז תל אביב

אולם בריתות במרכז תל אביב

  • by

מחפשים אולם בריתות במרכז תל אביב? איזה סגנון אולם לברית חיפשתם? כאשר אתם מארגנים את ברית המילה או הבריתה, שימו לב לכמה נקודות חשובות: גודל האולם, עיצוב האולם, טכניקות עיצוב האולם והאם צוות האולם מסייע לכם בהפקה אישית של האירוע.

אולם בריתות במרכז תל אביב

מי אמר שסעודת ברית – צריכה להיות באולם קטן?

לרוב, ברית מילה אינה אירוע גדול. בברית המילה, משתתפים בדרך כלל עשרות משתתפים ולרוב לא יותר מ500 איש. כך, שהאולם אינו צריך להיות בגודל המתאים יותר מ-500 איש. אבל, לא תמיד חייבים להסתפק בשטח קטן בשביל סעודת הברית. התחושה של האורחים המגיעים לאולם עם שטח מרווח, תהיה שהם נמצאים באירוע יוקרתי.

גם סעודת ברית מילה יכולה להיות ארוחת גורמה

אחת מההכנות החשובות לסעודת ברית המילה, היא ארגון הסעודה. כאשר אתם מארגנים את הברית, חשוב לכם להשקיע באורחים ולתת להם סעודה איכותית ומשובחת. לכן, כאשר אתם מחפשים אולם אירועים לברית, מומלץ לכם לחפש אולם שמגיש קייטרינג גורמה, המוכן על ידי שף. מומלץ להזמין בר פתיחה מושקע, מנה ראשונה, מנה שנייה ובר קינוחים מפנק. וכמובן – שהתפריט יכלול מבחר סלטים עשיר ומגוון.

בריתה בהפקה אישית

מחפשים אולם בתל אביב בשביל בריתה? אם בברית המילה החלק החשוב הוא הטקס – הרי שבבריתה אין טקס. בחלק מהעדות, היולדת אומרת בבריתה תפילת הודיה הנקראת "זבד הבת". אז מה יהיה התוכן של הבריתה? התשובה תלויה בתוכן שתחליטו עליו כארגון ובהפקת הבריתה. לכן, מומלץ לכם לחפש אולם אירועים שיארגן לכם בריתה בהפקה אישית. לפי הבקשות והרצונות שלכם בעת ארגון האירוע. אולם אירועים מקצועי, מסייע בהפקת פעילות גם באירועים בהם העיקר הוא הילדים.

יכול לעניין אותך גם:

בריתות בעיצוב יוקרתי

אמנם ברית מילה היא אירוע דתי, אך ניתן לתת לאירוע זה עיצוב יוקרתי. גם בריתה, אפשר להפוך מאירוע פשוט לאירוע יוקרתי. הדרך העיקרית לעשות זאת, היא באמצעות עיצוב האולם. אם לאולם יש עיצוב יוקרתי, אזי האירוע יהיה יוקרתי. לכן, כדאי לבחור באולם עם תאורה יוקרתית ועיצוב כללי יוקרתי.

התאורה מעצבת אולם

התאורה של האולם, מעניקה עיצוב וצבע לאולם. למשל, אם מחליטים בעת האירוע לשים תאורה בגווני צהוב לבן, האולם ייראה מעוצב בגווני צהוב לבן. באירועים המתאימים לילדים – כמו ברית מילה ובריתה, מתאים יותר לשים גווני ורוד, או כחול-ירוק. כמובן, אפשר לשנות גווני תאורה במהלך האירוע. מומלץ לתאם עם צוות ההפקה של האולם את גווני התאורה ואת תזמון הגוונים.

אולם בריתות במרכז תל אביב שמארגן לך הכל

אחרי הלידה של הבן או הבת – אתם עמוסים מאוד. יש לכם לסייע ליולדת, לטפל באחים ובאחיות הקטנים ועוד מטלות רבות. לכן, כדאי לכם לאתר אולם שיארגן לכם את ברית המילה או זבד הבת. אולם יד חרוצים 11 בתל אביב מבצע עבורכם את כל ההכנות. החל מארגון סעודת קייטרינג שף מושקעת ועד עיצוב האולם, הפקת אטרקציות לילדים, בר קינוחים מושקע ועוד. לאולם יש תאורה מושקעת הנותנת צבע וסגנון מתחלף לאולם. במהלך שנות פעילותנו, הפקנו אירועי ברית מילה ובריתה רבים, בצורה הטובה ביותר, מההתחלה ועד הסוף.

רוצים להגיע לברית המילה או לבריתה כאורחים בלבד? צרו עמנו קשר ונפיק עבורכם ברית מילה או בריתה במחירים משתלמים במיוחד.