דף הבית » בלוג » אולם לבר ובת מצווה בתל אביב

אולם לבר ובת מצווה בתל אביב

  • by

מחפשים אולם לבר מצווה או לבת מצווה בתל אביב? כדי למצוא אולם מתאים, כדאי לכם לדעת ולהבין כמה דברים. ראשית כל, כדאי לכם להכיר ולדעת מהו מבנה קלאסי של אירוע בר מצווה. שנית, חשוב לכם לדעת מה האורחים הצעירים באירוע מעדיפים ומה האורחים המבוגרים יותר מעדיפים. אולם לבר ובת מצווה בתל אביב שעונה על הציפיות – הוא אולם שמשלב בין הרצונות של כולם.

אולם לבר ובת מצווה בתל אביב

מהו מבנה קלאסי של אירועי בר מצווה ובת מצווה

אירועי בר מצווה ובת מצווה, כוללים בתוכם כמה חלקים. בחלק הראשון, יש קבלת פנים. חלק זה, כולל בדרך כלל בר פתיחה מושקע. החלק השני, הוא הסעודה. בחלק זה, משלבים גם קטעי תוכן: ברכות, קטעי שירה של בני המשפחה והחברים, מצגת, פעילות לילדים ועוד. בחלק השלישי יש ריקודים. הילדים הצעירים רוקדים לצלילי המוזיקה המושמעת. בחלק האחרון, יש בר קינוחים.

חשוב שבאולם תהיה רחבת ריקודים רחבה

לנערים ולנערות, חשוב לרקוד ולשמוח כנראה יותר מכל דבר אחר. לכן כאשר אתם מחפשים אולם לבר ובת מצווה בתל אביב, תבדקו שיש רחבת ריקודים רחבה מספיק.

ומה עם התאורה ברחבה? ילדים ובני נוער, אוהבים תאורה מתחלפת. לכן, חשוב מאוד לשים לב, שבאולם יש גם תאורה עם אורות מתחלפים.

מומלץ למצוא אולם המשלב בתוכו עיצוב בוטיק לצד עיצוב מודרני

אין ספק, שהנוער רוצה אולם בעיצוב מודרני. אבל, לפעמים גם שילוב של ריהוט בוטיק באולם לבר ובת מצווה בתל אביב יכול להיות נחמד. ריהוט בוטיק, יכול להיות ארונות מסוגננים, חלונות מעצבים, תאורה מיוחדת ועוד.

הנוער רוצה אולם מרווח וההורים מעדיפים עיצוב בוטיק – צריך לזכור, שיש הבדלי העדפות בין הנוער, לבין המבוגרים. הילדים והנוער, אוהבים אולם בעיצוב מודרני, מרווח, עם תאורה מתחלפת. המבוגרים, מעדיפים לפעמים אולם בסגנון בוטיק. לכן, בזמן קבלת הפנים, המבוגרים יעדיפו לשהות בלובי בעיצוב בוטיק והצעירים בגן מחוץ לאולם, או באולם עצמו.

פעם ראשונה שאתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה

אם זו לכם פעם ראשונה שאתם מארגנים בר מצווה או בת מצווה, כדאי לכם לחפש אולם המומחה בהפקות. גם אם בסופו של דבר תבחרו להפיק לבד את המסיבה, כדאי לכם לקבל ייעוץ ראשוני מצוות האולם. ופעמים רבות – כדאי לכם לחסוך זמן ולתת לצוות האולם להפיק עבורכם את החגיגה. החל בקייטרינג איכותי, הכולל גם בר פתיחה ועד קינוחים ועד תקליטן מקצועי שיקפיץ את החברים והחברות הצעירים.

יצירת קונספט לבר המצווה – צוות הפקות מקצועי של אולם, הוא צוות הפקות שיוצר קונספט לאירוע. יוצר נושא וסביבו בונה את הגימיקים והריקודים. כאשר מזמינים דמויות מיצג לפתיחה ושחקנים מחופשים לריקודים, הדמויות יהיו סביב הנושא של הקונספט.

אולם לבר ובת מצווה בתל אביב

יש אולם שמשלב בין הרצונות והצרכים של כולם. אולם יד חרוצים 11 בתל אביב, הינו אולם עם רחבת ריקודים מרווחת, עם לובי קבלת פנים. האולם משלב עיצוב מודרני, לצד רהיטים בסגנון בוטיק. צוות האולם אדיב וסבלני ויסייע לכם בכל שלבי ההפקה של הבר מצווה, או בת המצווה.

יש לכם בר מצווה או בת מצווה? לאירוע איכותי, פנו לאולם "יד חרוצים 11 בתל אביב", עוד היום!