דף הבית » בלוג » אולמות לאירועי קונספט בתל אביב

אולמות לאירועי קונספט בתל אביב

  • by

אולמות לאירועי קונספט בתל אביב

בחירת האולם שלכם היא אחת החשובות שתעשו כשאתם מתכננים אירוע. האולם הוא המקום אשר יכיל את האורחים אשר תזמינו ויעצב הלכה למעשה את האירוע שלכם. בחירת האולם, אם כן, כרוכה גם במחשבה על הלוגיסטיקה וגם בהיערכות לעיצוב האירוע אשר נכון עבורכם.

בחירת האולם – ההיבט הלוגיסטי

בהיבט הלוגיסטי ישנם כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון. החשוב מכולם הוא כמות האורחים הצפויה. אין אולם של 100 איש כאולם של 1,000+ איש, ואין גן אירועים של אירועים קטנים כגון אירועים פרטיים לעומת גן אירועים שמתאים להרמת הפקות ענק וקיום אירועים עסקיים בעלי צרכים שונים. אם אתם לא יודעים כמה אורחים יגיעו, ודאי יש לכם הערכת מצב לגבי סדר הגודל של המוזמנים שלכם, וזו צריכה להספיק לבחירת האולם.

תמיד תבחרו גדול מהכמות המשוערת למען הסר ספק. עניינים נוספים שצריכים להעסיק אתכם הם האם מדובר על אולם בלתי תלוי, לשימוש האורחים, או אולם שמופעל על ידי חברת הפקות. אם אין לכם רעיון לארגון האירוע, חברת הפקות יכולה לקצר מאד תהליכים.

בחירת האולם – ההיבט העיצובי

בהיבט של עיצוב האולם ישנם שיקולים נוספים שעליכם לקחת בחשבון. הראשון שבהם הוא תפאורת האולם. מי שמעוניין להקים אירוע וינטייג' בסגנון העתיק יזדקק לאולם שונה לחלוטין מזה המשמש לאירועים מודרניים. גם בתוך העולם של אירועים עתיקים ומסורתיים ישנן כמה אפשרויות. למשל אולם עם ערבסקות ספרדיות או ערביות ואולם רודאו בסגנון המערבונים של המערב הפרוע מכילים 2 סטים שונים לחלוטין של תפאורה. אולם מודרני, לעומת זאת, יתאפיין בדרך כלל בסגנון עיצוב בהיר או לבן לחלוטין, כשהוא מבוסס על תאורת LED פנימית ולרוב גם חיצונית בגן האירועים.

צרכים טכניים מהאולם

השקת מוצר באולם בתל אביבמומלץ מאד לוודא שהאולם מאובזר בציוד ההגברה הדרוש לכם. למשל, אולם להופעות חיות הוא אולם עם ציוד שונה מזה המיועד לתקליטנים ומוזיקת רקע מושמעת. מומלץ לוודא שהאולם עמיד למזג האוויר שאתם עומדים לחגוג בו את האירוע. אם אתם מתחננים חתונה בחורף, האולם צריך להיות סגור ומוגן מסביבת החוץ, ואם מדובר בקיץ, ויש שטח חיצוני לאולם – חשוב לוודא שהוא מוצל ומעובה בשמשיות, פרגולות וכל מה שנדרש בשביל להגן על האורחים מהשמש הקופחת.

כמו כן, חשוב לבחור אולם במיקום גאוגרפי נוח ונגיש כמו למשל אולם יד חרוצים הממוקם ממש על מחלף כביש ראשי ולא מכניס את האורחים הבאים לאירוע לפקקי תנועה וכדומה.

בירור שלושת הנדבכים שהוסברו יסייע לכם למצוא בנקל את האולם המתאים לכם!