אירועים עסקיים

אולם לאירוע עסקי בתל אביב

Business

אירועים עסקיים

כשחברה עורכת כנס עסקי או מקיימת ימי עיון, גיבוש, השתלמויות לעובדים, או אירועים עסקיים מכל סוג אחר – זו הזדמנות עבור החברה למתג את עצמה בעיני עובדיה, בעיני לקוחותיה ואפילו בעיני עמיתים ומתחרים. כחברה שעושה בחירות נכונות גם מעבר לתחום עיסוקה ומשקיעה בהפקת אירוע עסקי מרהיב, אפשר לדעת שמדובר בחברה רצינית. אולם האירועים יד חרוצים מספק פלטפורמה יוקרתית לכל אירוע עסקי, עם מענה מקצועי לכל מה שנדרש עבור אירוע מוצלח. האולם מאכלס עד 700 משתתפים, עם חלל מרווח הכולל פינות ישיבה נוחות ושילוב מושלם של עיצוב, תאורה וצליל. בזכות מערכות צליל ותמונה יש לכם אפשרות להתאים תפאורה ייחודית ומותאמת אישית לקונספט האירוע, בצורה מפתיעה שתרגש בכל אירוע מחדש.

על התפריט..

לרשותכם במקום תפריט מגוון ביותר המאפשר לכם לבחור את הטעמים והניחוחות מהם ייהנו באי האירוע שלכם. איכות האוכל ומקוריותו יתרמו רבות להנאה של באי כנס מקצועי או אירוע חברה עסקי אחר, ויוסיפו לרשמים שיישארו אצל המשתתפים בעקבות האירוע. לאחר שנים רבות של ניסיון בהפקת אירועים עסקיים מסוגים שונים, אנו יודעים לספק תפריט עשיר ומגוון שיענה לצרכים של כל באי האירוע.

20190924_175542(1)
20191023_175551

מקום מומלץ

גם העיצוב האורבני של המקום יוסיף לאירוע שלכם אפיל עדכני ואופנתי, שיסייע לחברה שלכם להיתפס כמובילה, חדשנית ויוקרתית. וכדי שכולם ייהנו מאירוע עסקי מוצלח, חייבים לבחור מקום נגיש שיהיה לכולם קל להגיע אליו. אצלנו תקבלו נגישות להגעה לאירוע מכל חלקי גוש דן ומרחבי הארץ כולה – עוד יתרון גדול של יד חרוצים 11 כמתחם מוביל לאירוח אירועים עסקיים.

בכל שלב משלבי הפקת האירוע, ילווה אתכם הצוות שלנו לשביעות רצונכם המלאה, מהתכנון הראשוני ועד לרגע בו אחרון האורחים עוזב.