ברית / בריתה

אולם לברית / בריתה

Circumcision

ברית / בריתה

תכנון אירוע ברית מילה או בריתה זו משימה די מעיקה. אי אפשר לדעת את התאריך המדויק של האירוע, מכיוון שהוא עתיד להיות 8 ימים לאחר הולדת הבן במקרה של ברית מילה, או בכל תאריך אחר במקרה של בריתה – רק שיהיה קרוב מספיק לתאריך הלידה כדי שעוד יהיה רלוונטי, ושהילדה והיולדת יהיו חזקות מספיק ליום האירוע. בין אם התחלתם לתכנן את האירוע מספיק זמן מראש ובין אם לא, אירועי בריתות לרוב מסתמכים על שריון תאריכים אופציונאליים ובתוך כל הלחץ של סוף ההיריון וההכנה ללידה צריך גם לארגן מוהל, לדאוג שיהיה כיסא אליהו הנביא, לחלק הזמנות למשפחה והחברים ועוד.. כשמחפשים אולם אירועים לברית או בריתה בתל אביב, כדאי לבחור מקום שדואג לכל הסידורים כדי שתוכלו להתמקד בהכנות ללידה.

ברית מילה

אולם האירועים יד חרוצים מציע דיל משתלם במיוחד לאירועי ברית מילה בתל אביב. מעבר למחיר אטרקטיבי עבור תמורה איכותית שתהפוך כל אירוע ברית לחוויה מהנה, צוות ההפקה של המקום ידאג עבורכם לכל הסידורים שנדרשים לקיום האירוע, כדי שתוכלו להתמקד בלידה ותוכלו להגיע לאירוע עצמו כמו האורחים שלכם – אחרי הכל אתם בטח עייפים ומתרגשים מאוד מהדייר החדש שהגיע לעולם.

b01 (11)
20181005_121634

בריתה

תכנון אירוע בריתה בתל אביב מאפשר לכם קצת יותר מרווח אפשרויות מאשר אירוע ברית מילה, אתם יכולים לקבוע את התאריך מראש ואין לכם כל מגבלה לקיים את האירוע במועד מדויק שתלוי ביום הלידה שאינו ידוע לכם עדיין. אבל זה לא אומר שבתקופה כזו אינטנסיבית יש לכם כוח לתכנן ולהפיק אירוע, לכן הצוות של יד חרוצים עומד לרשותכם בכל דבר שצריך כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח.

אולם יד חרוצים מציע מתחם אירועים מעוצב, תפריט עשיר ואיכותי, צוות הפקה מנוסה – והכל במחיר אטרקטיבי במיוחד

Gallery
גלריה