דף הבית » בלוג » בר מצווה בתל אביב

בר מצווה בתל אביב

  • by

הפקת בר מצווה בתל אביב

ארגון ותכנון בר מצווה אינו משימה קלה, אך יכול בהחלט להכיל את הרגעים היפים ביותר שלכם אשר ייזכרו לפרק זמן ארוך – אם מתכננים נכון את האירוע ודואגים שהוא אכן יהיה ברמה שצריכה לאפיין את חגיגות ה – 13 לילד שלכם. אם שאלתם את עצמכם מה החגיגה צריכה להכיל על מנת לבדל אותה מאירוע בר מצווה ממוצע, הדבר תלוי בראש ובראשונה באיכות אולם האירועים, כולל איכותו של צוות ההפקה – שהרי הוא זה שילווה אתכם ויעזור לכם בתכנון כל פרטי הפקת אירוע בר המצווה.

אחרי שבחרתם אולם לבר מצווה בתל אביב, ישנם נושאים קטנים ומהותיים נוספים אשר עם קצת תשומת לב ניתן לגרום באמצעותם לשדרוג האירוע אף יותר. נפרוש לפניכם כמה המלצות שיעזרו לכם לתכנן הפקת אירוע בר מצווה בתל אביב בקלות וביעילות..

אולם לבר מצווה בתל אביב - יד חרוצים 11איכות האולם

איכותו של אולם נובעת משלושה מאפיינים עיקריים:

1.  רמת הדקורטיביות שלו.

2.  רמת חומרי הייצור המאפיינים את הרהיטים והתפאורה שלו.

3.  איכות ריהוט הגן מבחינה עיצובית ופונקציונלית.

רמת הדקורטיביות של אולם

רמת הדקורטיביות של אולם אירועים לבר מצווה מתאפיינת בהיקף התפאורה ובאיכותה. האם מדובר בתפאורה כפרית, או שמא זו תפאורה אורבנית? האם הוא בסגנון מסוים או שהוא מצביע על שפע של סגנונות עיצוב שונים? ישנם אולמות המעוצבים, למשל, כמו בתוך ארמון של סולטן טורקי וישנם אולמות לבר מצווה המדמים חדר מודרני. ישנם אולמות המבטאים ענתיקה אירופאית, כמו למשל חדר בסגנון אדריכלי וינאי עתיק, לעומת אולמות אשר דווקא אירופה המודרנית, זו עם החלונות הבלגיים ופרזול הדלתות הכסוף – הוא שמכתיב את קו העיצוב של חלל המקום.

רמת חומרי הייצור

רמת חומרי הייצור של כל אולם מתאפיינת – כפשוטם – באיכות החומרים. ממה עשויים הכיסאות, וממה השולחנות? ממה עשויים וילונות התפאורה, וממה עשויים שטיחי הרצפה? חשוב לברר מהם החומרים ומהי רמת העמידות שלהם. איכות חומרי הייצור תעיד רבות על פרטים נוספים שמרכיבים את האירוע, אפילו על רמת האוכל והשירות..

אולם אירועים יד חרוצים 11 בתל אביבאיכות ריהוט הגן

איכות ריהוט הגן מבחינה עיצובית ופונקציונלית מתייחסת לשאלה כיצד ייראה גן האירועים שלכם: האם יהיה בו דשא רגיל או דשא סינתטי? משטח דמוי עץ העשוי מסלע גרניט, או עץ אמתי המהווה דק לגינה? האם דאגו לעשות במקום הדברת חרקים כדי שהאורחים באירוע לא יחוו עקיצות מציקות? האם זו בכלל סביבה צמחית עם שבילי הליכה? מהי רמת התאורה בגן האירועים?

על השאלות הללו תצטרכו להשיב לעצמכם אבל רק לאחר שמראש גיבשתם סטנדרטים על מה לא תוותרו בבחירת גן אירועים או אולם אירועים לבר מצווה בתל אביב או בכל אזור המרכז.

איכות אנשי הצוות

על בר המצווה שלכם לא מהמרים, וזה אומר שלא הולכים לאולם בו יש לכם הספק הכי קטן לגבי אנשי הצוות. אנשי הצוות חייבים להיות אוונגרדיים בתחומם כמשרתי לקוחות ובפרט – סועדים. עליהם להפגין נמרצות, חריצות ולהיות קשובים לקהל שלכם, וכמובן – לכם כחוגגים.

עצות נוספות לשדרוג האירוע

1.  שכרו רק להקה או מופעים איכותיים בעלי שם ופרסטיג'ה.

2.  בהזמנת בדרנים לאירוע, הקפידו לסנן עוד יותר מסינון המוזיקאים. ישנם המון בדרנים שלא יצליחו להוציא את זה מכם.

3.  עבדו רק עם בתי דפוס מנוסים ומובילים בהדפסת הזמנות לאירוע. רצוי שתהיה מפת הגעה לאולם על כל הזמנה.