דף הבית » בלוג » גן אירועים בתל אביב

גן אירועים בתל אביב

  • by

גן אירועים בתל אביב

כיצד בוחרים גן אירועים בתל אביב? מה חשוב לדעת על גן האירועים לפני שסוגרים בו אירוע? כיצד תיראה התפאורה, ומה לגבי מראה החצר? מהן תכולות הגן הנדרשות לקיום האירוע הלכה למעשה?

בראש ובראשונה, עליכם להיות שלמים עם התפאורה ותפאורת הגן. חשוב שהן יהיו מתאימות לשביעות רצונכם, ולא פחות חשוב – עשויות ממיטב החומרים. תפאורה מבדי משי ותחרה על הקירות, שטיחים ממיטב האריגים, וכמובן – בגן האירועים מחוץ לאולם – דקים סינתטיים, דשא ירוק ויפה, צמחיה ושבילי הליכה לכל אורך גן האירועים. עליכם לבחור את גן האירועים והאולם היפים ביותר לדידכם, ראשית כל ממבט חיצוני ולאחר מכן על פי חומרי הייצור של כל רכיב.

תוספות לגני אירועים בתל אביב

בחתונה, למשל, מקובל להציב חופה, ובאירועים אחרים נהוג להציב במה מרכזית שתשמש נואמים ואומנים. נוהג זה גורם לגן האירועים להיות מתאים לצורך לשמו הושכרו שירותיו. גן האירועים צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל האורחים שתכננתם לאכלס את המקום, וליתר בטחון אם אין לכם ניסיון באולמות וגני אירועים – קחו מקום עם שטח גדול יותר על מנת להבטיח כמה שיותר מקום לכל אורח.

אולם אירועים יד חרוצים 11 בתל אביב

הגברה ותאורה

חשוב לדאוג שיהיו הגברה ותאורה לכל אורך גן האירועים. הגברה היא, למעשה, מערכת ההגברה, עם מספר מוניטורים תואם למה שצריך באירוע (על פי מספר המוזמנים ומיקומם הצפוי), ותאורה – הכוונה לפרוז'קטורים בגדלים שונים שיאירו את רחבת גן האירועים. לחלופין ניתן להאיר עם מנורות להט בצבעים שונים או אפילו להיעזר בתאורת לד חשמלית: בכל גן אירועים – התקן התאורה שלו.

גני אירועים בתל אביב – זה יד חרוצים!

אולם אירועים בת"א יד חרוצים מזמין אתכם לחגוג אירועים בלתי נשכחים במתחם גני האירועים היוקרתיים של יד חרוצים בתל אביב. יד חרוצים מפיק ומעצב עבורכם אירועי בוטיק ייחודיים באווירה אורבנית, עם מטבח שף מקורי, עיצוב מתחם האירוע, ציוד טכנולוגי מתקדם, וצוות איכותי המלווה אתכם לאורך כל הדרך. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על מנת לקבל פרטים נוספים.