דף הבית » בלוג » חגיגת בת מצווה

חגיגת בת מצווה

  • by

מארגנים חגיגת בת מצווה? אילו דברים תצטרכו לארגן לקראת בת המצווה? יש לארגן מקום למסיבה, קייטרינג, לעצב את האולם, ולארגן את החלק האומנותי של האירוע. וכמובן, חשוב לא לשכוח לחלק הזמנות.

היכן תערכו את חגיגת בת המצווה?

ישנם סוגים שונים ומגוונים, של מקומות לעריכת החגיגה לילדה. אחד מהמקומות האידאלים ביותר עבור חגיגה זו, הוא אולם אירועים. בחורף מומלץ לערוך את בת המצווה בתוך אולם סגור. היתרון של אולם הכולל גן אירועים, הוא שאפשר בקבלת הפנים ובמהלך האירוע להיות בשטח הפתוח ובאוויר הנעים.

ארוחת קייטרינג מושקעת למשפחה ולכיתה

כמובן, כמו בכל אירוע, יש לארגן סעודת קייטרינג. בדרך כלל, לאולם האירועים יש קייטרינג מושקע משלו. שירות הקייטרינג כולל מספר רכיבים: בר פתיחה, סעודה, ובר קינוחים.

ארוחת ילדים – מומלץ להפריד בין הארוחה אותה מגיש קייטרינג האולם למבוגרים, לבין הארוחה אותה מגיש קייטרינג האולם לילדים. בדרך כלל, מומלץ ש"ארוחת ילדים" תכלול שניצלים, אורז, סלטים, חומוס פיתות, ואוכל שילדים אוהבים.

עיצוב השטח של המסיבה

את האולם שבו עורכים חגיגת בת מצווה, יש לעצב היטב – ובסגנון המתאים לילדות. הסגנון המתאים ביותר לעצב את האולם, הוא באמצעות עיצובים מבלונים. על העיצובים, להיות ברוח ובסגנון ובגוונים המתאימים לילדות. את התאורה של האולם, כדאי לעצב בגוונים המתאים לגוונים של עיצובי הבלונים.

הפקת התוכן האומנותי של חגיגת בת המצווה

עבור ילדת בת המצווה וחברותיה, חשוב לא פחות מהאוכל – התוכן האומנותי באירוע.

תקליטן מתאים לחגיגת בת מצווה בלתי נשכחת

בדרך כלל, למסיבת בת מצווה לא מביאים נגנים, אלא תקליטן. חשוב לבחור בתקליטן מקצועי, שיודע להתאים את השירים לקהל של בני ובנות ה12. אמנם, בעת הסעודה יכול התקליטן לשים נעימות המעניינות את ההורים והקהל הבוגר והמבוגר. אך בזמן הריקודים, המוזיקה צריכה להיות מורכבת משירים שהילדה וחברותיה אוהבות.

דמויות ניצבות ומסתובבות במהלך האירוע

הוספת דמויות מחופשות באירוע, מוסיפה הרבה לאווירה. בדרך כלל, יש דמויות מחופשות בעת קבלת הפנים. אלו דמויות סטטיות שעומדות לרוב במקום אחד. תפקיד שחקנים אלו הוא יצירת אווירה, וגיוון לצילומים.

חגיגת בת מצווה אינה שלמה ללא צלם מגנטים מקצועי

הוספת צלם מגנטים למסיבת בת המצווה, יוצרת אטרקציה נוספת. בעת קבלת הפנים, הילדים הנו להצטלם עם הדמויות המחופשות, ולקבל מגנט. ובכלל, הילדים ייהנו להצטלם בסיטואציות שונות במהלך האירוע. התמונות על המגנט, יישארו כמזכרת יפה מבת המצווה.

אולם המיועד לחגיגת בת מצווה מפוארת צריך לדאוג לכל האספקטים של המסיבה

מבולבלים מרוב הכנות? אולם "יד חרוצים 11" בתל אביב, יארגן עבורכם את כל בת המצווה. צוות ההפקה המקצועי של האולם יתכנן אתכם את החלק האומנותי של בת המצווה, ויפיק את הבאת השחקנים המחופשים לריקודים ולקבלת הפנים, ויזמין צלם מגנטי מקצועי.

כמו כן, יתכנן אתכם הצוות את עיצוב האולם והתאורה. צוות ההפקה של האולם, יסדר ויעצב את האולם לבת המצווה בכל סגנון שתבחרו. וכמובן, לאולם יש קייטרינג שף איכותי. לא תצטרכו להתאמץ לקראת בת המצווה. צוות האולם יבצע עבורכם את ההכנות, ואתם תגיעו כאורחים.

רוצים שנפיק עבורכם את מסיבת בת המצווה? פנו אלינו עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת, הכוללת את כל ההכנות.