דף הבית » בלוג » חתונות אורבניות

חתונות אורבניות

  • by

חתונות אורבניות

חתונות אורבניות הן חתונות שלא רק מתקיימות בגן אירועים או באולם הנמצא בעיר, אלא מכילות את כל הסממנים הבורגניים המעידים על אורבניותן. החתונה תכיל את כל הגינונים של העיר – החל מעיצובאולמות חתונה ועד לסילבוס האירוע. על מנת לעשות זאת חשוב לבחור חברת הפקות מקצועית המתמחה בהתוויה של חתונות אורבניות בהתאמה אישית לזוג המתחתן.

כיצד בוחרים חברת הפקות המקיימת חתונות אורבניות?

על סמך בירורים עם מתחתנים אחרים שחגגו את חתונתם בדרך זו. ניתן לאתר אותם בפורומים של מתחתנים ברשת האינטרנט, או דרך מכרים אחרים שהתחתנו וידוע להם על אדם שנישא בדרך זו. חברת הפקות אליה הגעתם מממליצים רבים היא נכס אסטרטגי לכם, ועל כן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, ומדובר בחתונה מדוגמת בסגנון העיר הגדולה כפי שתכננתם.

מהם היתרונות שבעבודה עם חברת הפקות כשמממשים חתונה זו?

* ארגון חלק של החתונה.

* אנשי המקצוע הכי טובים יהיו לרשותכם: החל מתקליטנים ותאורנים ועד מוזיקאים.

* קייטרינג משובח בהתאמה אישית.

* סילבוס יעיל, מועיל ומיטיב עם עיקר האורחים.

* חתונה המהווה אירוע בלתי נשכח גם לאחרון האורחים – שלא מכיר אתכם ברמה האישית.

כשאתם עובדים עם חברת הפקות על חתונות אורבניות – אתם למעשה קונים עבודה של מקצוענים שפשוט דואגים לכל מה שצריך, ללא מאמץ מצדכם, אבל זה עוד לא הכל: יש לא מעט הפתעות שיוצעו לכם על ידי מעצבי האירועים מטעם החברה.

שינוי תוואי החתונה לתוואי מקורי

חתונה אורבנית אינה בהכרח חתונה לא מקורית, להיפך: מתחתנים אורבניים רבים עושים מהלכים שונים לשינוי התוואי לתוואי מקורי עם אמירה אישית שלהם. כך, למשל, מאד מקובל לארגן חתונה הפוכה, עם הקדמה או דחייה של החופה לנקודת זמן שונה מזו המקובלת: לקיימה בקבלת הפנים, או, למשל, לדחותה עד לאחרי הריקודים הסופיים. כמו כן, חברת ההפקות תחשוב אתכם על דרכים יצירתיות לעבות את עיצוב החתונה – כאירוע: לדאוג לחלוקת הפתעות קטנות או צעצועים לילדי האירוע, ואפילו למבוגרים המשתתפים בהרקדה לאות הוקרה. ההוצאה על הגאדג'טים הללו לא יקרה בהשוואה להוצאות החתונה האחרות אבל ז\ה צעד ענק לקראת שביעות רצון מיטבית של האורחים.

למידע ופרטים על ארגון חתונות אורבניות – צרו קשר עם חברת ההפקות!