דף הבית » בלוג » חתונות חורף

חתונות חורף

  • by

חתונות חורף

חתונות חורף מתרחשות בכיף ובשמחה גם כאשר החזאי "הבטיח" יום גשום וקודר במיוחד לכבוד החתונה. הכיצד? באולמות מקורים, עם גישה לגן אירועים עטוף בסגירת חומר מתכתית או מעץ קשיח. הגן כמובן מקורה ומחומם ויוצר תחושה אמביוולנטית של גן טבעי מחד והמשך האולם מאידך. האורחים חנו? שביל ההליכה מהאוטו לחתונה יהיה נגיש, נוח להליכה, ולרוב אפילו מקורה (תלוי באיזה אולם בחרתם לחגוג מתוך רשימת האולמות שלנו).

בחירת האולם או גן האירועים

בחירת האולם צריכה להתבצע על פי אמות מידה עיצוביות ופונקציונליות. מבחינה עיצובית עליכם להתרשם ממראה האולם ממעוף הציפור ולהחליט האם הוא לשביעות רצונכם אם לאו. במידה ואהבתם את מה שראיתם תוכלו להמשיך ולחקור את הנעשה באולם – החל מבדיקת איכותו של הריהוט וכלה בבדיקת פתרונות התאורה וסגנונות העיצוב של הקירות, התקרות והמרצפות.

מבחינה פונקציונלית עליכם לשאול את עצמכם האם האולם יכול לאכלס את כל האורחים שביקשתם להזמין, ואת השאלה הזו כמובן שיש להפנות לחברת ההפקות, אשר לא רק תאשר (או תדחה) את השערתכם, אלא תגבה את התשובה אליכם בנימוקים ואפילו הצגת אירועי עבר דומים לחתונתכם אליהם הוזמנו אורחים בסדר הגודל שביקשתם.

בחירת צוות החתונה שישתתף בשמחתכם

בחירתו של צוות החתונה צריכה להתבצע על פי אמות מידה מקצועיות אך גם על פי טעמכם האישי. ישנם לא מעט פורטלי מתחתנים אליהם ניתן להגיע באופן פרונטלי (למשל על ידי חבירה לזוגות שכבר התחתנו והתייעצות עמם) או מקוון אתרי אינטרנט ופורומים הקשורים לארגון חתונות במרכז ושם ניתן לקבל מידע על להקות, זמרים, בדרנים, צלמים לחתונה וצלמי מגנטים שכדאי ומומלץ לעבוד עמם. בדרך כלל – ספקים שיפורסמו שם ניחנים גם ביושר והתייצבות אמת לאירוע שלכם, מבלי להודיע על ביטול זמן קצר לפני כן, והם גם ניחנים בשביעות רצון מקצועית לדעת חלק גדול מאוכלוסיית המתחתנים או אורחים מזדמנים שחוו את דעתם באתר לאחר החתונה אליה הוזמנו.

גיבוש הסילבוס של החתונה

על מנת לגבש את הסילבוס אתם נדרשים – לאחר שקבעתם זמני התייצבות והופעה של הספקים מהפרק הקודם, לתזמן את עובדי חברת ההפקות של האולם: התקליטן והקייטרינג, ולבדוק שהתזמון שלכם הגיוני ואין 2 פעולות סותרות המתבצעות בעת ובעונה אחת. לדוגמה: הפעלת הקייטרינג והפעלת הצלם באותו זמן – הגיונית, אבל הפעלת שירות בדרנים ומופע ריקוד מקצועי באופן זה – לא הגיונית. לאחר שבדקתם ווידאתם שאין טעויות מסוג זה – מומלץ לשאול בעצתה של חברת ההפקות לפני אישור הסילבוס, לחדד מספר מעברים בין אירועים ולצאת לדרך!