דף הבית » בלוג » עיצוב אולם אירועים בסגנון אביבי

עיצוב אולם אירועים בסגנון אביבי

  • by

עיצוב אולם אירועים בסגנון אביבי

אם גם אתם שואפים להפוך את אולם האירועים שלכם לכזה המעוצב בסגנון אביבי – הדרכים לעשות זאת יכולות להיות טבעיות או מלאכותיות. ברוב המקרים, ישולבו שתי הדרכים הללו יחדיו, אך ישנם מקרים שמיד נלמד אודותיהם, אשר מאלצים את בעל האולם להסתמך רק על עיצוב מלאכותי. עדיין, אם תעקבו אחר עצות אלו תוכלו לגרום לאולם שלכם להיראות כמו גן בשיא פריחתו, כנדרש מעיצוב בסגנון האביב.

אולם מעוצב לאירועים בתל אביבעיצוב אולם בסגנון אביבי בדרך הטבעית

* פנו לחנות פרחים ורכשו סטים צבעוניים של תורמוסים, כלניות, רקפות ופרחים מרהיבים נוספים.

* התקינו ויטרינה גדולה המבוססת על פרופיל בלגי בתוך האולם אל מול הגן הפרחוני.

* עטפו את דפנות האולם: קירות, משקופים ופרופיל חלון – בפרחים המסודרים בהתקנים שונים כמו אדניות ועציצים ייעודיים בגדלים שונים המתאימים לאזור בו אתם מציבים אותם. המטרה היא ליצור מרחב שכל עיצובו מבסס על פרחים. ניתן להשתמש גם בפרחי פלסטיק לשם השגת מטרה זו.

עיצוב אולם בסגנון אביבי בדרך מלאכותית

עיצוב אולם אירועים בדרך זו מתאים לאולמות הנמצאים בלב אזור אורבני, ללא מוצא לגן פתוח תחת כיפת השמים. לעתים, האולם יימצא בקומה הראשונה של בניין רב קומות, מה שלא יאפשר לו כלל שטח חיצוני פתוח.

רחבת הריקודים באולם יד חרוציםההמלצות שלנו למקום מסוג זה הן:

* עיטור רכיבי הריהוט, הקירות, המשקופים ופרופיל החלון בפרחי פלסטיק או אדניות עם פרחים אמתיים.

* שימוש ברכיבי תאורה המדמים עיצוב אביבי: אור צהוב בוהק לדימוי השמש למשל.

* שימוש בצבעים בהירים או אלה הסובבים סביב הגוון הלבן בקירות. ניתן לשלב גוונים לבנים עם גוונים ורדרדים כמו צבע קרם, צבע גוף האדם וכד'.

לא בטוחים באיזה סגנון עיצוב לבחור? התייעצו עם מעצב פנים מקצועי

המעצב בקיא בהפיכת כל מרחב, גם אם מראהו בעל LOOK סגרירי וקודר, לכזה בעל אופי אביבי. עיצוב פנים זו מיומנות שנועדה להשרות אווירה בכל חלל ומתחם, לפי איזה סגנון שתבחרו ותרצו עבור המקום. מעצבת פנים מומלצת תדע להוציא את הזוהר והשמחה בכל מקום ולנצל זאת לטובת הרעיון והצורך להשרות בו סגנון עיצוב אביבי.

אירוע יוקרתי באולם יד חרוצים בתל אביבאל תטעו במחשבה שעיצוב פנים נועד רק לבתים או דירות, עיצוב חללים כגון אולמות אירועים במרכז זו בהחלט משימה שנועדה למעצבי פנים מומלצים שידעו לספק למקום את התנאים שנדרשים לו עבור עיצוב לאירועים מכל סוג. כך, בעזרת עיצוב האולם, גם אתם תוכלו להגשים חלום ולהביא את האביב לפתח אולמכם.

התאמת החלל לאופי האירוע

עיצוב אולם האירועים יעזור לכם להתאים את החלל לרוח דעת הקהל העיקרית: רוב החוגגים יהיו מעוניינים לבחור באולמות אירועים בתל אביב בעלי עיצוב המקרין שמחה ומסמל את העונות החמות, אך הדבר מצריך ידע מקצועי בתחום של עיצוב פנים לשם השגת תוצאה טובה באמת.

פנו אלינו להפיכת אולם האירועים שלכם למעוצב בסגנון אביבי!