דף הבית » בלוג » רעיונות לאירוע ברית

רעיונות לאירוע ברית

  • by

רעיונות לעריכת בריתה ייחודית

כאשר אתם מבקשים לערוך בריתה ייחודית עליכם לקחת בחשבון מספר אלמנטים שדורשים טיפול לפני החגיגה שלכם. בראש ובראשונה עליכם לשקוד על בחירת האולם או גן האירועים ולהיות בטוחים שזהו המקום עבורכם. שנית, עליכם לבחור את הספקים שישרתו אתכם באירוע. כפי שניתן ללמוד יש לא מעט סוגי ספקים, אך ראשית כל ניגע בבחירת המקום – וכיצד בדיוק יש לעשות זאת בצורה טובה שתבטיח חגיגה מושלמת ביום האירוע.

בחירת האולם או גן האירועים

את האולם או גן האירועים בוחרים לאחר שאתם מרוצים במאת האחוזים מהתפאורה שעיניכם ראו, אהבתם כל פרט ופרט – מהעיצוב של הקירות ועד לתאורה, מתפאורת השולחנות והכיסאות ועד עיצובם הפיזי ללא המפות והריפודים. בשורה התחתונה, אם באמת אהבתם כל מה שראיתם, כולל את תאורת הלילה שבדקתם בלילה (אם זה גן אירועים) אז ורק אז יש לבחור את מקום האירוע, אך לפני שאתם סוגרים את האירוע טיפ קטן: ודאו שהוא מתאים לאכלוס מי שאתם מעוניינים שיבוא לשמוח בשמחתכם. לא בטוח שהאולם מספיק להכליל את כולם ויש לוודא זאת מול ההנהלה, לא להסתפק בקריאת המפרט הטכני של המקום.

בחירת הספקים

כאן זהו המקום לדבר על רעיונות לעריכת בריתה ייחודית. קיימים מספר תשלובות של ספקים חיצוניים שתוכלו להכניס פנימה לחגיגה שלכם:

  1. להקת אירועים והרקדה בסיום – השילוב שהרוב הולכים לפיו. להקה המתאימה לאירועים ולאחריה התקליטן של האולם ירקיד את האורחים בסיום.
  2. להקת אירועים והרקדה בסיום בליווי מרקידים מקצועיים – שילוב שהוא שדרוג מעט יותר גדול. כאן אתם נדרשים לספק חיצוני נוסף בדמות מרקיד אשר יחלק צעצועים ומתנות שאתם תקנו לאירוע וישרה שמחה בקרב הנוכחים הרוקדים.
  3. זמר מפורסם, והרקדה בליווי מרקידים מקצועיים– הדובדבן שבקצפת ארגון הבריתה. כאן אתם נדרשים להרבה סבלנות כי אם אתם באמת ובתמים מעוניינים שזמר מפורסם יבוא לשיר אצלכם זה מצריך משא ומתן מול משרדים ביורוקרטיים של יחסי ציבור ומוכנות לשלם עשרות אלפי שקלים להופעה. מה שכן, השילוב של הסלב עם המרקידים המקצועיים חותם למעשה את האירוע והופך אותו למיוחד בהחלט.

השלמות לאירוע

שילוב התקליטן והקייטרינג של האולם במרווחי הזמן שנותרו ושילוב הנאומים שלכם כהורי הרכה הנולדת. אלו שלבים קלים ליישום והגעתכם אליהם מסמלת את סיום ארגון האירוע.